IC Tümleşik Devreler SI86S661EC-IS1 Arayüz IC'leri
| Mfr. Mr. # #: | SI86S661EC-IS1 |
|---|---|
| Mr.: | Skyworks Çözümleri, Inc. |
| Tanım: | Dijital İzolatörler 3,75 kVrms izolatör, 6 tek yönlü kanal |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | SI86S661EC-IS1 |
|---|---|
| Mr.: | Skyworks Çözümleri, Inc. |
| Tanım: | Dijital İzolatörler 3,75 kVrms izolatör, 6 tek yönlü kanal |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | AD45335KBCZ |
|---|---|
| Mr.: | Analog cihazlar |
| Tanım: | Dijitalden Analoga Dönüştürücüler - DAC 200V 32-CH 14-Bit DAC |
| Fabrika Teslim Süresi: | 52 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | AL5810D-13 |
|---|---|
| Mr.: | Dahil Diyotlar |
| Tanım: | LED Aydınlatma Sürücüleri LED Lineer Sürücü TO252 T&R 2.5K |
| Fabrika Teslim Süresi: | 15 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | MAX20079BATP/VY+ |
|---|---|
| Mr.: | Analog Cihazlar / Maxim Integrated |
| Tanım: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri HV 3.5A düşük Iq mini Buck dönüştürücü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 13 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | CYT2CL7BAAQ0AZSGS |
|---|---|
| Mr.: | Infineon Teknolojileri |
| Tanım: | ARM Mikrodenetleyiciler - MCU Otomatik MCU |
| Fabrika Teslim Süresi: | 52 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | AL5887JAZW52-13 |
|---|---|
| Mr.: | Dahil Diyotlar |
| Tanım: | LED Aydınlatma Sürücüleri LED Lineer Sürücü W-QFN6060-52/SWP(Tip A1) T&R 4K |
| Fabrika Teslim Süresi: | 26 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | ADUM4146BRWZ |
|---|---|
| Mr.: | Analog cihazlar |
| Tanım: | İzole Kapı Sürücüleri 1500V İzole Kapı Sürücüsü |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | TPA3223DDVR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | Ses Amplifikatörleri 200-W stereo, 400-W mono, 10 - 45-V besleme, analog giriş D sınıfı ses yükselti |
| Fabrika Teslim Süresi: | 16 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TLE9879QXW40XUMA2 |
|---|---|
| Mr.: | Infineon Teknolojileri |
| Tanım: | Motor / Hareket / Ateşleme Kontrolörleri ve Sürücüleri |
| Fabrika Teslim Süresi: | 52 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | 1EDN7126UXTSA1 |
|---|---|
| Mr.: | Infineon Teknolojileri |
| Tanım: | Kapı Sürücüleri |
| Fabrika Teslim Süresi: | 26 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | ADUM4146CRWZ-RL |
|---|---|
| Mr.: | Analog cihazlar |
| Tanım: | İzole Kapı Sürücüleri 1500V İzole Kapı Sürücüsü |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | LT8641ARUDCM#PBF |
|---|---|
| Mr.: | Analog cihazlar |
| Tanım: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri 65V 3.5A Silent Switcher |
| Fabrika Teslim Süresi: | 39 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | AT25SF321B-MHB-T |
|---|---|
| Mr.: | Renesas / Diyalog |
| Tanım: | NOR Flaş 32 Mbit, 3,0 V (2,7 V - 3,6 V), -40C - 85C, DFN 5x6 (Bant ve Makara), Tek, Çift, Dörtlü SPI |
| Fabrika Teslim Süresi: | 32 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | LT8357JMSE#PBF |
|---|---|
| Mr.: | Analog cihazlar |
| Tanım: | Anahtarlama Denetleyicileri Düşük IQ, 2MHz 60V izoleli SEPIC FLYBACK |
| Fabrika Teslim Süresi: | 40 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | ST25R3916B-AQWT |
|---|---|
| Mr.: | STMikroelektronik |
| Tanım: | NFC/RFID Etiketleri ve Transponderler Ödeme, tüketici ve endüstri için NFC okuyucu |
| Fabrika Teslim Süresi: | 31 Hafta |