AK4388ET-E2
| Üretici firma: | AKM Yarı İletken A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ses A/D Dönüştürücü IC'leri |
| Tanım: | 192kHz 24-Bit 2ch ΔΣ DAC |
| Üretici firma: | AKM Yarı İletken A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ses A/D Dönüştürücü IC'leri |
| Tanım: | 192kHz 24-Bit 2ch ΔΣ DAC |
| Üretici firma: | AKM Yarı İletken A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ses A/D Dönüştürücü IC'leri |
| Tanım: | PLL'li 108dB 216kHz 32Bit CODEC |
| Üretici firma: | AKM Yarı İletken A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ses A/D Dönüştürücü IC'leri |
| Tanım: | 96kHz 24-Bit ADC IC |
| Üretici firma: | AKM Yarı İletken A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ses A/D Dönüştürücü IC'leri |
| Tanım: | Döner Konum Sensörü IC |
| Üretici firma: | AKM Yarı İletken A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ses A/D Dönüştürücü IC'leri |
| Tanım: | Mono ADC Stereo CODEC + Mic/Lineout Amp ile DSP |
| Üretici firma: | AKM Yarı İletken A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ses A/D Dönüştürücü IC'leri |
| Tanım: | Pusula uygulamasına uygun 3 eksenli manyetometre cihazı |
| Üretici firma: | kafes |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Video IC'leri |
| Tanım: | Video IC'leri HDCP, 24 bit RGB çıkışlı MHL 2.0/HDMI çift modlu alıcı |
| Üretici firma: | MACOM |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Anahtar IC'leri - Çeşitli |
| Tanım: | GaAs SPDT Anahtarı DC-2,5 GHz |
| Üretici firma: | Toshiba Yarı İletken |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Transistör Çıkışlı Optokuplörler |
| Tanım: | Transistör çıkışı fotokuplör Fotokuplör 80V 50mA 3750Vrms |
| Üretici firma: | Toshiba Yarı İletken |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Mantık Çıkışı Optokuplörleri |
| Tanım: | Mantıksal çıkış fotokuplörü |
| Üretici firma: | Broadcom Sınırlı |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ethernet IC'leri |
| Tanım: | Ethernet IC'leri Tek Gigabit Phy |
| Üretici firma: | Kafes Yarı İletken |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Video IC'leri |
| Tanım: | Clearview ve tümleşik 300MHz HDMI RX ve HDMI TX özellikli Video IC'leri 4Kx2K Video Ölçekleyici |
| Üretici firma: | Kafes Yarı İletken |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Video IC'leri |
| Tanım: | Video IC'leri 4 bağlantı noktalı 300 MHz HDMI 1.4 Bağlantı Noktalı İşlemci, InstaPort, ARC, MHL |
| Üretici firma: | Broadcom Sınırlı |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Anahtar IC'leri - Çeşitli |
| Tanım: | Anahtar IC'leri - Çeşitli PORT GE SWITCH |