IC Entegre devreler APT60D60SG
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: APT60D60SG
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 250 µA @ 600 V
Montaj Tipi: Çukurdan
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 1.8 V @ 60 A
Paket: tüp
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: -
Tedarikçi Cihaz Paketi: TO-247
Ters İyileşme Süresi (trr): 130 sn
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: Standart
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -55°C ~ 175°C
Paket / Çanta: TO-247-2
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 60A
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)
Temel Ürün numarası: APT60D60
Ürün Açıklaması
Diyot 60A, TO-247 deliğinden geçer.