IC Entegre devreler JAN1N6620
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: JAN1N6620
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 500 nA @ 220 V
Montaj Tipi: Çukurdan
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 1,6 V @ 2 A
Paket: Toplu olarak
Seriler: Askeri, MIL-PRF-19500/585
Kapasitans @ Vr, F: 10pF @ 10V, 1MHz
Tedarikçi Cihaz Paketi: A, Eksenel
Ters İyileşme Süresi (trr): 30 sn
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: Standart
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -65°C ~ 150°C
Paket / Çanta: A, Eksenel
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 220V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 2A
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)
Temel Ürün numarası: 1N6620
Ürün Açıklaması
Diyot 220 V 2A A deliğinden, eksenel