مدارهای یکپارچه IC JAN1N6620
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Microchip Technology
شماره مدل: JAN1N6620
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
دسته بندی: محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها
وضعیت محصول: فعال
جریان - نشت معکوس @ Vr: 500 nA @ 220 V
نوع نصب: از طریق سوراخ
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: 1.6 V @ 2 A
بسته بندی: عمده
سری: نظامی، MIL-PRF-19500/585
ظرفیت @ Vr، F: 10pF @ 10V، 1MHz
بسته دستگاه تامین کننده: A، محوری
زمان بازیابی معکوس (trr): 30 ns
مفر: فناوری ریزتراشه
تکنولوژی: استاندارد
دمای عملیاتی - اتصال: -65 درجه سانتی گراد ~ 150 درجه سانتی گراد
بسته بندی / کیس: A، محوری
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر): 220 ولت
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io): 2A
سرعت: بازیابی سریع =< 500ns، > 200mA (Io)
شماره محصول پایه: 1N6620
توضیحات محصول
دیود 220 V 2A از طریق سوراخ A، محوری