IC geïntegreerde schakelingen U4793B-MFPY
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Huidige verordening/beheer |
|---|---|
| Functie: | Huidige monitor |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Huidige verordening/beheer |
|---|---|
| Functie: | Huidige monitor |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Huidige verordening/beheer |
|---|---|
| Functie: | Huidige monitor |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Display drivers |
|---|---|
| Display-type: | LED's |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Volledige Half-Bridge-chauffeurs |
|---|---|
| Foutenbescherming: | - |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / doos: | 14-SOIC (0,154“, 3.90mm Breedte) |
| Toepassingen: | Lampijnen, gelijkstroommotoren, weerstanden |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Volledige Half-Bridge-chauffeurs |
|---|---|
| Foutenbescherming: | - |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 150°C |
| Pakket / doos: | 14-SOIC (0,154“, 3.90mm Breedte) |
| Toepassingen: | Lampijnen, gelijkstroommotoren, weerstanden |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Volledige Half-Bridge-chauffeurs |
|---|---|
| Foutenbescherming: | - |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / doos: | 14-SOIC (0,154“, 3.90mm Breedte) |
| Toepassingen: | Lampijnen, gelijkstroommotoren, weerstanden |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Volledige Half-Bridge-chauffeurs |
|---|---|
| Foutenbescherming: | - |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / doos: | 14-SOIC (0,154“, 3.90mm Breedte) |
| Toepassingen: | Lampijnen, gelijkstroommotoren, weerstanden |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Volledige Half-Bridge-chauffeurs |
|---|---|
| Foutenbescherming: | - |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / doos: | 14-SOIC (0,154“, 3.90mm Breedte) |
| Toepassingen: | Lampijnen, gelijkstroommotoren, weerstanden |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Gegevensverwerving Aanraakschermcontrollers |
|---|---|
| Aanraakscherm: | 4, 5, of 8 Draadresistive |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Gegevensverwerving Aanraakschermcontrollers |
|---|---|
| Aanraakscherm: | 4, 5, of 8 Draadresistive |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Gegevensverwerving Aanraakschermcontrollers |
|---|---|
| Aanraakscherm: | 4, 5, of 8 Draadresistive |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Gegevensverwerving Aanraakschermcontrollers |
|---|---|
| Aanraakscherm: | 4, 5, of 8 Draadresistive |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Gegevensverwerving Aanraakschermcontrollers |
|---|---|
| Aanraakscherm: | 4, 5, of 8 Draadresistive |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface I/O-verruimers |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | POR |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface I/O-verruimers |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |