IC-geïntegreerde schakelingen AT28C256E-25LM/883
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Reeks: | - |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Reeks: | - |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Reeks: | - |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Reeks: | - |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 15 mA @ 100 V |
| Montage-type: | De nagel zet op |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.3 V @ 300 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 200 nA @ 50 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1 V @ 15 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 150 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 875 mV @ 1 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 125 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 1000 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.3 V @ 3 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 250 μA @ 1200 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 2.5 V @ 15 A |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | - |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Reeks: | - |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 256Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 50 nA @ 50 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 100 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 50 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 875 mV @ 1 A |