IC-CY8C6144AZI-S4F93 Microcontrollers Van geïntegreerde schakelingen - MCU
| Mfr. #: | CY8C6144AZI-S4F93 |
|---|---|
| Mfr.: | Infineon Technologies |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU PSoC6 |
| Fabrieksproductietijd: | 26 Weken |
| Mfr. #: | CY8C6144AZI-S4F93 |
|---|---|
| Mfr.: | Infineon Technologies |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU PSoC6 |
| Fabrieksproductietijd: | 26 Weken |
| Mfr. #: | PIC16F18126-I/P |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 28KB Flash, 512B RAM, 128B EEPROM, 12b Diff. ADCC, 2x16-bit dubbele PWM |
| Fabrieksproductietijd: | 27 Weken |
| Mfr. #: | PIC18F26Q43-E/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 64KB Flash, 4KB RAM, 1KB EEPROM, 12b ADC2, 5b DAC, Comp, PWM, CCP, CWG, |
| Fabrieksproductietijd: | 50 weken |
| Mfr. #: | STM32G0B0CET6TR |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU Mainstream Waardelijn Arm Cortex-M0+ 32-bits MCU tot 512KB Flash 144KB RA |
| Fabrieksproductietijd: | 16 Weken |
| Mfr. #: | R7F7016844AFP-C#AA1 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 32-bit microcontrollers - MCU 32BIT MCU RH850/F1KM-PREMIUM SC120 |
| Fabrieksproductietijd: | 59 Weken |
| Mfr. #: | STM32G491KEU3 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | ARM Microcontrollers - MCU Mainstream Arm Cortex-M4 MCU 170 MHz 512 Kbytes Flash Wiskunde AccelHigh |
| Fabrieksproductietijd: | 16 Weken |
| Mfr. #: | STM32L431CBT6TR |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power FPU Arm Cortex-M4 MCU 80 MHz 128 Kbytes Flash-geheugen |
| Fabrieksproductietijd: | 16 Weken |
| Mfr. #: | MSP430F2121IPWR |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | 16-bit microcontrollers - MCU 16-bit Ult-Lo-Pwr 4kB Flash 256B RAM |
| Fabrieksproductietijd: | 7 weken |
| Mfr. #: | MSP430F2370IRHAR |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | 16-bits microcontrollers - MCU 16-bits Ultra-Lo-Pwr-microcontroller |
| Fabrieksproductietijd: | 8 weken |
| Mfr. #: | EFM8BB10F8G-A-QSOP24R |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 8051 25 MHz 8 kB flash 0,5 kB RAM 8-bit Busy Bee MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 4 weken |
| Mfr. #: | C8051F581-IQR |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 50 MIPS, 128 kB, 8 kB, SPI, 2xUART, I2C, QFP48 |
| Fabrieksproductietijd: | 4 weken |
| Mfr. #: | MSP430G2231IPW14R |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | 16-bits microcontrollers - MCU Mixed Signal Micro-controller |
| Fabrieksproductietijd: | 8 weken |
| Mfr. #: | EFM32HG322F64G-C-QFP48 |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | ARM Microcontrollers - MCU ARM Cortex-M0+ 32-bit 25 MHz 64 kB USB MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 34 weken |
| Mfr. #: | MSP430F2272IDA |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | 16-bits microcontrollers - MCU 16-bits Ultra-Lo-Pwr-microcontroller |
| Fabrieksproductietijd: | 6 weken |
| Mfr. #: | C8051F352-GQR |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | 8-bits microcontrollers - MCU 8051 50 MHz 8 kB 8-bits MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 4 weken |