IC-geïntegreerde schakelingen ATMEGA4808-AUR TQFP-32 microcontrollers - MCU
| Mfr. #: | ATMEGA4808-AUR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 48KB, TQFP |
| Fabrieksproductietijd: | 43 weken |
| Mfr. #: | ATMEGA4808-AUR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 48KB, TQFP |
| Fabrieksproductietijd: | 43 weken |
| Mfr. #: | ATMEGA3208-MU |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 32KB, VQFN |
| Fabrieksproductietijd: | 75 Weken |
| Mfr. #: | ATMEGA1608-MU |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 16KB, SOIC |
| Fabrieksproductietijd: | 64 weken |
| Mfr. #: | R5F52306ADFP#10 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 32-bit microcontrollers - MCU 32BIT MCU RX230 256K LQFP100 -40/+85C |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | CYT2B95CACQ0AZEGS |
|---|---|
| Mfr.: | Infineon Technologies |
| Beschrijving: | WAPENmicrocontrollers - MCU Automcu |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | R7F7015814AFP-C#KA3 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 32-bit microcontrollers - MCU 32BIT MCU RH850/F1K 100LQFP 2MB +125C |
| Fabrieksproductietijd: | 18 Weken |
| Mfr. #: | EFM8BB51F16I-C-QFN20 |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 5 Volt 8051 50 Mhz 16 kB flash 1.28 kB RAM 16 GPIO BB5 8-bit MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 17 weken |
| Mfr. #: | STM32G0B1VEI6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU Mainstream Arm® Cortex®-M0+ 32-bits MCU, tot 512KB Flash, 144KB RAM |
| Fabrieksproductietijd: | 16 Weken |
| Mfr. #: | PIC16F15223T-E/MG |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bits microcontrollers - MCU Getapete variant van bestaand onderdeel |
| Fabrieksproductietijd: | 61 weken |
| Mfr. #: | EFM8BB51F16I-C-QFN20R |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 5 Volt 8051 50 Mhz 16 kB flash 1.28 kB RAM 16 GPIO BB5 8-bit MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 22 weken |
| Mfr. #: | CC2651R31T0RKPR |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | RF-microcontrollers - MCU SimpleLink™ 32-bits Arm® Cortex®-M4 single-protocol 2,4-GHz draadloze MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 38 Weken |
| Mfr. #: | PIC16F17115-I/P |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Microcontrollers met 8 bits - de Flits van MCU 14KB, 512B RAM, 128B EEPROM, 12b-Verschil. ADCC, 1xOP |
| Fabrieksproductietijd: | 27 Weken |
| Mfr. #: | CC2651R31T0RGZR |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | RF-microcontrollers - MCU SimpleLink™ 32-bits Arm® Cortex®-M4 single-protocol 2,4-GHz draadloze MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 22 weken |
| Mfr. #: | EFM8BB52F32I-C-QFN20 |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | Microcontrollers met 8 bits - MCU 5 Volt 8051 50 Mhz 32 kB flits 2,304 kB RAM 16 GPIO BB5 MCU met 8 |
| Fabrieksproductietijd: | 23 weken |
| Mfr. #: | EFM8BB52F16I-C-QFN32 |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 5 Volt 8051 50 Mhz 16 kB flash 1.28 kB RAM 29 GPIO BB5 8-bit MCU |