IC geïntegreerde schakelingen 24LC08B-I/P
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 8Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 8Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 32 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 44,6 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 62 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 1 A |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 4Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 31 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 43 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 1 A |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 2Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 16Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 20,1 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 28 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 1 A |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 32 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 1Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 12,2 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 17 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 1 A |