IC Sirkuit Terpadu 24LC08B-I/P
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 8Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Melalui Lubang |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 8Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Melalui Lubang |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 32Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) Tape Cut (CT) Digi-Reel® |
| Kategori: | Produk Semikonduktor Diskrit Dioda Zener Dioda Zener Tunggal |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Arus - Kebocoran Terbalik @ Vr: | 500 nA @ 44,6 V |
| Tegangan - Zener (Nom) (Vz): | 62 V |
| Tegangan - Maju (Vf) (Maks) @ Jika: | 1,2 V @ 1 A |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 512Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 4Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Melalui Lubang |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 512Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) |
| Kategori: | Produk Semikonduktor Diskrit Dioda Zener Dioda Zener Tunggal |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Arus - Kebocoran Terbalik @ Vr: | 500 nA @ 31 V |
| Tegangan - Zener (Nom) (Vz): | 43 V |
| Tegangan - Maju (Vf) (Maks) @ Jika: | 1,2 V @ 1 A |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 2Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Melalui Lubang |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 512Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 16Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) Tape Cut (CT) Digi-Reel® |
| Kategori: | Produk Semikonduktor Diskrit Dioda Zener Dioda Zener Tunggal |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Arus - Kebocoran Terbalik @ Vr: | 500 nA @ 20,1V |
| Tegangan - Zener (Nom) (Vz): | 28 V |
| Tegangan - Maju (Vf) (Maks) @ Jika: | 1,2 V @ 1 A |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 512Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 32Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) Tape Cut (CT) Digi-Reel® |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 1Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) Tape Cut (CT) Digi-Reel® |
| Kategori: | Produk Semikonduktor Diskrit Dioda Zener Dioda Zener Tunggal |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Arus - Kebocoran Terbalik @ Vr: | 500 nA @ 12,2V |
| Tegangan - Zener (Nom) (Vz): | 17 V |
| Tegangan - Maju (Vf) (Maks) @ Jika: | 1,2 V @ 1 A |