IC-geïntegreerde schakelingen UPS3100/TR13
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: UPS3100/TR13
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 200 μA @ 100 V
Montage-type: Oppervlakte
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 760 mV @ 3 A
Pakket: Tape & Reel (TR)
Reeks: -
Capacitieve weerstand @ Vr, F: 85pF @ 4V, 1MHz
Verpakking van de leverancier: PowerMITE
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Schottky
Werktemperatuur - kruising: -55 °C ~ 125 °C
Pakket / doos: DO-216AA
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 100 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 3A
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Basisproductnummer: UPS3100
Productomschrijving
Diode 100 V 3A op het oppervlak gemonteerd Powermite