IC Entegre devreler UPS3100/TR13
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: UPS3100/TR13
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 200 µA @ 100 V
Montaj Tipi: Yüzey Montajı
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 760 mV @ 3 A
Paket: Teyp ve rulo (TR)
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: 85pF @ 4V, 1MHz
Tedarikçi Cihaz Paketi: güç miti
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: Schottky
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -55°C ~ 125°C
Paket / Çanta: DO-216AA
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 100V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 3A
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)
Temel Ürün numarası: UPS3100
Ürün Açıklaması
Diyot 100 V 3A Yüzey Montajı Powermite