IC geïntegreerde schakelingen APT15D120BG
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: APT15D120BG
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 250 μA @ 1200 V
Montage-type: Door het gat
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 2.5 V @ 15 A
Pakket: Buis
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: -
Verpakking van de leverancier: TO-247 [B]
Omgekeerde hersteltijd (trr): 260 NS
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Standaard
Werktemperatuur - kruising: -55 °C ~ 150 °C
Pakket / doos: Aan-247-2
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 1200 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 15A
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Basisproductnummer: APT15D120
Productomschrijving
Diode 1200 V 15A door gat TO-247 [B]