IC Entegre devreler APT15D120BG
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: APT15D120BG
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 250 µA @ 1200 V
Montaj Tipi: Çukurdan
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 2,5 V @ 15 A
Paket: tüp
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: -
Tedarikçi Cihaz Paketi: TO-247 [B]
Ters İyileşme Süresi (trr): 260 sn
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: Standart
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -55°C ~ 150°C
Paket / Çanta: TO-247-2
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 1200V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 15A
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)
Temel Ürün numarası: APT15D120
Ürün Açıklaması
Diyot 1200 V 15A TO-247 deliğinden geçiyor [B]