IC obwody zintegrowane APT15D120BG
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microchip Technology
Numer modelu: APT15D120BG
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Kategoria: Dyskretne produkty półprzewodnikowe Diody Prostowniki Pojedyncze diody
Status produktu: Aktywny
Prąd — upływ wsteczny @ Vr: 250 µA przy 1200 V
Rodzaj montażu: Przez dziurę
Napięcie — do przodu (Vf) (maks.) @ Jeśli: 2,5 V przy 15 A
Pakiet: rurka
Zestaw: -
Pojemność @ Vr, F: -
Zestaw urządzeń dostawcy: TO-247 [B]
Czas przywracania wstecznego (trr): 260 ns
Mfr: Technologia mikroczipów
Technologia: Standardowy
Temperatura robocza — złącze: -55°C ~ 150°C
Opakowanie / Pudełko: TO-247-2
Napięcie — prąd stały wsteczny (Vr) (maks.): 1200 V
Prąd - średni rektyfikowany (Io): 15A
Prędkość: Szybkie odzyskiwanie =< 500ns, > 200mA (Io)
Numer produktu podstawowego: APT15D120
opis produktu
Dioda 1200 V 15A przez otwór TO-247 [B]