Συμπληρωματικά κυκλώματα IC CDLL1A20
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΗΠΑ
Μάρκα: Microchip Technology
Αριθμό μοντέλου: CDLL1A20
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50PCS
Τιμή: RFQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δοκιμαστική συσκευή
Χρόνος παράδοσης: Αμέσως.
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: Επικεφαλής
Προδιαγραφές Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
Κατηγορία: Διακριτά προϊόντα ημιαγωγών Διοί Διορθωτικά Μοναδικές διόδους
Κατάσταση του προϊόντος: Ενεργός
Τρέχων - Αντίστροφη διαρροή @ Vr: 100 μA @ 20 V
Τύπος στερέωσης: Επεξεργασία επιφανείας
Η τάση - προς τα εμπρός (Vf) (μέγιστη): 600 mV @ 1 A
Πακέτο: Χύδην
Σειρά: -
Ικανότητα @ Vr, Φ: 00,9pF @ 5V, 1MHz
Πακέτο συσκευής του προμηθευτή: -213AB
Δρ.: Τεχνολογία μικροτσίπ
Τεχνολογία: Σότκι
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεσμος: -
Πακέτο / Κουτί: DO-213AB, MELF
Η τάση - αντίστροφη συνεχής ροή (Vr) (μέγιστη): 20 V
Σήμερα - Μέσος όρος διορθωμένος (ΙΟ):
Ταχύτητα: Ταχεία ανάκτηση =< 500ns, > 200mA (Io)
Περιγραφή προϊόντων
Διοδίος 20 V 1A Επιφανειακή τοποθέτηση DO-213AB