IC مدارهای یکپارچه ADP5070ACPZ تنظیم کننده ولتاژ سوئیچ IC
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون:: | نه |
| @ qty :: | 0 |
| نوع نصب:: | ارتفاع سطح |
| پیکربندی خروجی:: | مثبت و منفی (دو ریل) |
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون:: | نه |
| @ qty :: | 0 |
| نوع نصب:: | ارتفاع سطح |
| پیکربندی خروجی:: | مثبت و منفی (دو ریل) |
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون:: | آره |
| @ qty :: | 0 |
| نوع نصب:: | ارتفاع سطح |
| پیکربندی خروجی:: | مثبت |
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون:: | نه |
| @ qty :: | 0 |
| نوع نصب:: | ارتفاع سطح |
| پیکربندی خروجی:: | مثبت |
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون:: | آره |
| @ qty :: | 0 |
| نوع نصب:: | ارتفاع سطح |
| پیکربندی خروجی:: | مثبت |
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون:: | آره |
| @ qty :: | 0 |
| نوع نصب:: | ارتفاع سطح |
| پیکربندی خروجی:: | مثبت |
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون:: | آره |
| @ qty :: | 0 |
| نوع نصب:: | ارتفاع سطح |
| پیکربندی خروجی:: | مثبت |
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون:: | آره |
| @ qty :: | 0 |
| نوع نصب:: | ارتفاع سطح |
| پیکربندی خروجی:: | مثبت |
| Mfr. Mfr. # #: | IS31CS8977-QFLS2-TR |
|---|---|
| Mfr.: | لومیسیل |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - MCU MCU با 2KB SRAM و 64Kx16 ECC E-Flash |
| زمان تولید کارخانه: | 20 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | IS31SE5110-ZNLS2-TR |
|---|---|
| Mfr.: | ISSI |
| شرح: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - ورودی MCU 19 Cap Touch از طریق GPI مشترک، TSSOP-24 (6.4mm x 7.8mm)، T&R |
| زمان تولید کارخانه: | 16 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | IS31SE5110-ZNLS2 |
|---|---|
| Mfr.: | ISSI |
| شرح: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - ورودی MCU 19 Cap Touch از طریق GPI مشترک، TSSOP-24 (6.4mm x 7.8mm) |
| زمان تولید کارخانه: | 16 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | R7FA6T3BB3CFM#AA0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - MCU MCU RA6 ARM CM33 200MHz 256KB/40K LQFP64 |
| زمان تولید کارخانه: | 3 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | R7FA4T1BB3CFM#AA0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - MCU MCU RA4 ARM CM33 100MHz 256KB/40K LQFP64 |
| زمان تولید کارخانه: | 3 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | R5F572NNDDFC#30 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای 32 بیتی - MCU 32BIT MCU RX72N 4MB LFQFP176 -40/+85C |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | R5F113PLCLFB#55 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای 16 بیتی - MCU 16BIT MCU RL78(AUTO)/F15 LFQFP100 T&R |
| زمان تولید کارخانه: | 35 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | R5F100MGAFA#30 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای 16 بیتی - MCU 16BIT MCU RL78/G13 128K 80LQFP -40/+85C |
| زمان تولید کارخانه: | 33 هفته |