IC Entegre devreler ADP5070ACPZ Değiştirme Voltaj Düzenleyicisi IC
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Hayır. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif ve Negatif (Çift Raylı) |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Hayır. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif ve Negatif (Çift Raylı) |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Evet. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Hayır. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Evet. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Evet. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Evet. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Evet. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif |
| Mfr. Mr. # #: | IS31CS8977-QFLS2-TR |
|---|---|
| Mr.: | Lumissil |
| Tanım: | ARM Mikrodenetleyiciler - 2KB SRAM ve 64Kx16 ECC E-Flash ile MCU MCU |
| Fabrika Teslim Süresi: | 20 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | IS31SE5110-ZNLS2-TR |
|---|---|
| Mr.: | ISSI |
| Tanım: | 8-bit Mikrodenetleyiciler - Paylaşılan GPI, TSSOP-24 (6,4 mm x 7,8 mm), T&R aracılığıyla MCU 19 Cap |
| Fabrika Teslim Süresi: | 16 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | IS31SE5110-ZNLS2 |
|---|---|
| Mr.: | ISSI |
| Tanım: | 8-bit Mikrodenetleyiciler - Paylaşılan GPI, TSSOP-24 (6,4 mm x 7,8 mm) aracılığıyla MCU 19 Cap Touch |
| Fabrika Teslim Süresi: | 16 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | R7FA6T3BB3CFM#AA0 |
|---|---|
| Mr.: | Renesas Elektronik |
| Tanım: | ARM Mikrodenetleyiciler - MCU MCU RA6 ARM CM33 200MHz 256KB/40K LQFP64 |
| Fabrika Teslim Süresi: | 3 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | R7FA4T1BB3CFM#AA0 |
|---|---|
| Mr.: | Renesas Elektronik |
| Tanım: | ARM Mikrodenetleyiciler - MCU MCU RA4 ARM CM33 100MHz 256KB/40K LQFP64 |
| Fabrika Teslim Süresi: | 3 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | R5F572NNDDFC#30 |
|---|---|
| Mr.: | Renesas Elektronik |
| Tanım: | 32-bit Mikrodenetleyiciler - MCU 32BIT MCU RX72N 4MB LFQFP176 -40/+85C |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | R5F113PLCLFB#55 |
|---|---|
| Mr.: | Renesas Elektronik |
| Tanım: | 16-bit Mikrodenetleyiciler - MCU 16BIT MCU RL78(AUTO)/F15 LFQFP100 T&R |
| Fabrika Teslim Süresi: | 35 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | R5F100MGAFA#30 |
|---|---|
| Mr.: | Renesas Elektronik |
| Tanım: | 16-bit Mikrodenetleyiciler - MCU 16BIT MCU RL78/G13 128K 80LQFP -40/+85C |
| Fabrika Teslim Süresi: | 33 Hafta |