AK4430ET-E2
| Üretici firma: | AKM Yarı İletken A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Veri Toplama ADC'leri/DAC'leri - Uzmanlaşmış |
| Tanım: | IC DAC/SES 24BIT 192K 16TSSOP |
| Üretici firma: | AKM Yarı İletken A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Veri Toplama ADC'leri/DAC'leri - Uzmanlaşmış |
| Tanım: | IC DAC/SES 24BIT 192K 16TSSOP |
| Üretici firma: | Teksas Aletleri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ses Amplifikatörleri |
| Tanım: | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici firma: | Maxim Entegre |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Pil Yönetimi |
| Tanım: | PMIC - Güç Yönetimi IC'leri |
| Üretici firma: | Maxim Entegre |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Pil Yönetimi |
| Tanım: | Güç Yönetimi Uzmanlığı - SSD Uygulamaları için PMIC Çok Kanallı Tümleşik Güç Yönetimi IC |
| Üretici firma: | ADI / Analog Cihazlar A.Ş. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Pil Yönetimi |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Evet. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Evet. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | Pozitif |
| İşletme Besleme Akımı :: | 10mA |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | FPGA - Yapılandırma Belleği |
| Bellek Türü :: | EEPROM |
| Alt kategori:: | Programlanabilir Mantık IC'leri |
| Hafıza boyutu :: | 4 Mbit |