Hafıza Entegre devreler MT47H128M16RT-25E IT:C
| teknoloji:: | SDRAM - DDR2 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | Bellek IC'leri |
| Bellek Türü :: | Uçucu |
| Factory Stock :: | 0 |
| Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: | 15ns |
| teknoloji:: | SDRAM - DDR2 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | Bellek IC'leri |
| Bellek Türü :: | Uçucu |
| Factory Stock :: | 0 |
| Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: | 15ns |
| teknoloji:: | SDRAM-DDR4 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | Bellek IC'leri |
| Bellek Türü :: | Uçucu |
| Factory Stock :: | 0 |
| Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: | - |
| teknoloji:: | FLAŞ - NOR |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | Bellek IC'leri |
| Bellek Türü :: | Uçucu Olmayan |
| Factory Stock :: | 0 |
| Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: | 8ms, 2.8ms |
| teknoloji:: | FLAŞ - NAND |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | Bellek IC'leri |
| Bellek Türü :: | Uçucu Olmayan |
| Factory Stock :: | 0 |
| Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: | - |
| teknoloji:: | FLAŞ - NAND |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | Bellek IC'leri |
| Bellek Türü :: | Uçucu Olmayan |
| Factory Stock :: | 0 |
| Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: | - |
| teknoloji:: | FLAŞ - NOR |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | Bellek IC'leri |
| Bellek Türü :: | Uçucu Olmayan |
| Factory Stock :: | 0 |
| Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: | 60ns |
| teknoloji:: | FLAŞ - NAND |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | Bellek IC'leri |
| Bellek Türü :: | Uçucu Olmayan |
| Factory Stock :: | 0 |
| Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: | - |
| teknoloji:: | FLAŞ - NOR |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | Bellek IC'leri |
| Bellek Türü :: | Uçucu Olmayan |
| Factory Stock :: | 0 |
| Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: | 8ms, 2.8ms |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler |
|---|---|
| Paket / Çanta: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Genişlik) |
| G/Ç Sayısı: | 17 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Hafıza Hafıza |
|---|---|
| Hafıza boyutu: | 1Kbit |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | tüp |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | B3QFN42 |
| Seri: | LMZ31704 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 500 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | LQFN-40 |
| Seri: | TPS548D22 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 2500 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | SOP-8 |
| Seri: | TPS2596 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 2500 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | VQFN-48 |
| Seri: | UCD9090 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 250 |