Συνολικά κυκλώματα μνήμης MT47H128M16RT-25E IT:C
| Τεχνολογία:: | SDRAM - DDR2 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων:: | Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης |
| Τύπος μνήμης:: | Πτητικός |
| Factory Stock :: | 0 |
| Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: | 15ns |
| Τεχνολογία:: | SDRAM - DDR2 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων:: | Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης |
| Τύπος μνήμης:: | Πτητικός |
| Factory Stock :: | 0 |
| Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: | 15ns |
| Τεχνολογία:: | SDRAM - DDR4 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων:: | Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης |
| Τύπος μνήμης:: | Πτητικός |
| Factory Stock :: | 0 |
| Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: | - |
| Τεχνολογία:: | ΛΑΜΨΗ - ΟΥΤΕ |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων:: | Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης |
| Τύπος μνήμης:: | Μη πτητικά |
| Factory Stock :: | 0 |
| Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: | 8ms, 2.8ms |
| Τεχνολογία:: | Flash - NAND |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων:: | Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης |
| Τύπος μνήμης:: | Μη πτητικά |
| Factory Stock :: | 0 |
| Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: | - |
| Τεχνολογία:: | Flash - NAND |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων:: | Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης |
| Τύπος μνήμης:: | Μη πτητικά |
| Factory Stock :: | 0 |
| Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: | - |
| Τεχνολογία:: | ΛΑΜΨΗ - ΟΥΤΕ |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων:: | Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης |
| Τύπος μνήμης:: | Μη πτητικά |
| Factory Stock :: | 0 |
| Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: | 60ns |
| Τεχνολογία:: | Flash - NAND |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων:: | Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης |
| Τύπος μνήμης:: | Μη πτητικά |
| Factory Stock :: | 0 |
| Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: | - |
| Τεχνολογία:: | ΛΑΜΨΗ - ΟΥΤΕ |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων:: | Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης |
| Τύπος μνήμης:: | Μη πτητικά |
| Factory Stock :: | 0 |
| Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: | 8ms, 2.8ms |
| Κατηγορία: | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ολοκληρωμένα κυκλώματα) Ενσωματωμένος Μικροελεγκτές |
|---|---|
| Πακέτο / Κουτί: | 20-SSOP (0,209", 5,30mm πλάτος) |
| Αριθμός εισόδων/εξόδων: | 17 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40 °C ~ 85 °C (TA) |
| Η τάση - τροφοδοσία (Vcc/Vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Μνήμη Μνήμη |
|---|---|
| Μέγεθος μνήμης: | 1Kbit |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Ενεργός |
| Τύπος στερέωσης: | Επεξεργασία επιφανείας |
| Πακέτο: | Τύπος |
| RoHS: | PB ελεύθερο |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύφος: | SMD/SMT |
| Συσκευασία: | B3QFN42 |
| Σειρά: | LMZ31704 |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίων: | 500 |
| RoHS: | PB ελεύθερο |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύφος: | SMD/SMT |
| Συσκευασία: | Lqfn-40 |
| Σειρά: | TPS548D22 |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίων: | 2500 |
| RoHS: | PB ελεύθερο |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύφος: | SMD/SMT |
| Συσκευασία: | Sop-8 |
| Σειρά: | TPS2596 |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίων: | 2500 |
| RoHS: | PB ελεύθερο |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύφος: | SMD/SMT |
| Συσκευασία: | Vqfn-48 |
| Σειρά: | UCD9090 |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίων: | 250 |