TLV809EA29DBZR
| Üretici firma: | Teksas Aletleri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Denetleyici Devreler |
| Tanım: | Denetim Devreleri Aktif-düşük, itme-çekme çıkışlı düşük güç voltajı süpervizörü (reset IC) 3-SOT-23 |
| Üretici firma: | Teksas Aletleri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Denetleyici Devreler |
| Tanım: | Denetim Devreleri Aktif-düşük, itme-çekme çıkışlı düşük güç voltajı süpervizörü (reset IC) 3-SOT-23 |
| Üretici firma: | Infineon Teknolojileri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Kapı Sürücüleri |
| Tanım: | Kapı Sürücüleri BLDC_DRIVER_IC |
| Üretici firma: | Mikroçip Teknolojisi |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Saat Tamponu |
| Tanım: | IC 1,035GHz 1 32-VFQFN Açık Ped |
| Üretici firma: | Vishay Yarı İletkenler |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Güç Yönetimi Uzmanlığı - PMIC |
| Tanım: | Buck Anahtarlama Regülatörü IC Pozitif Ayarlanabilir 0.8V 1 Çıkış 10A PowerPAK® MLP55-27 |
| Üretici firma: | AOS / Alfa ve Omega Yarı İletken |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Güç Yönetimi Uzmanlığı - PMIC |
| Tanım: | Buck Anahtarlama Regülatörü IC Pozitif Ayarlanabilir 0.8V 1 Çıkış 1.2A SOT-23-6 |
| Üretici firma: | Allegro MicroSystems, LLC |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Motor / Hareket / Ateşleme Kontrolörleri ve Sürücüleri |
| Tanım: | Üç Fazlı Sensörsüz Fan Sürücü IC |
| Üretici firma: | Realtek Yarı İletken |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Ses DSP'leri |
| Tanım: | QFN-40 Ses Arabirimi IC'leri ROHS |
| Üretici firma: | Teksas Aletleri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Pil Yönetimi |
| Tanım: | Pil Pil Koruması IC Lityum İyon/Polimer |
| Üretici firma: | Teksas Aletleri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Pil Yönetimi |
| Tanım: | Pil Çok Fonksiyonlu Denetleyici IC Lityum İyon/Polimer |
| Üretici firma: | Teksas Aletleri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Pil Yönetimi |
| Tanım: | Pil Çok Fonksiyonlu Denetleyici IC Lityum İyon/Polimer 32-VQFN (4x4) |
| Üretici firma: | AOS / Alfa ve Omega Yarı İletken |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Güç Yönetimi Uzmanlığı - PMIC |
| Tanım: | Buck Anahtarlama Regülatörü IC Pozitif Ayarlanabilir 0.8V 1 Çıkış 4A 8-SOIC |
| Üretici firma: | Infineon Teknolojileri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Güç Yönetimi Uzmanlığı - PMIC |
| Tanım: | Güç Anahtarı IC'leri - Güç Dağıtımı PROFET |
| Üretici firma: | Infineon Teknolojileri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Güç Yönetimi Uzmanlığı - PMIC |
| Tanım: | Güç Anahtarı IC'leri - Güç Dağıtımı PROFET |
| Üretici firma: | ISSI |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | DRAM |
| Tanım: | 1 Meg Bit x 16 Bit x 4 Banka 64-MBIT SENKRON DİNAMİK RAM Bellek IC |
| Üretici firma: | SEMTECH |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | LED Aydınlatma Sürücüleri |
| Tanım: | LED Sürücü IC 6 Çıkışlı DC DC Regülatör Yükseltme (Boost) Analog, PWM Karartma 30mA 24-MLPQ (4x4) |