مدارهای یکپارچه IC MIC49200WR-TR
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 0.9 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 0.9 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.8 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.6 ولت @ 250 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-SOIC (0.154 "، عرض 3.90mm) |
| ویژگی های حفاظتی: | تخلیه بار، بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس، UV POR |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.35 ولت @ 500 میلی آمپر (نوع) |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، بیش از ولتاژ، قطب معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.6 ولت @ 500 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | TO-263-6، D²Pak (5 سرنخ + برگه)، TO-263BA |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.9 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.9 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.8 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.6 ولت @ 500 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.6 ولت @ 250 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-SOIC (0.154 "، عرض 3.90mm) |
| ویژگی های حفاظتی: | تخلیه بار، بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس، UV POR |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.6 ولت @ 500 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.5 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.5 ولت @ 1.5 آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 8-SOIC (0.154 اینچ عرض 3.90 میلی متر). |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.8 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 2.5 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |