مدارهای یکپارچه IC MIC3975-3.0YMM
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 3 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 3 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 3.3 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.25 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.18 ولت @ 300 میلی آمپر، - |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-VDFN Exposur Pad |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.5V @ 3A |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SPak-5 (5 لید + Tab) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.35 ولت @ 500 میلی آمپر (نوع) |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، بیش از ولتاژ، قطب معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 1.4 ولت @ 800 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | TO-220-3 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.6 ولت @ 500 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | TO-261-4، TO-261AA |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.8V @ 3A |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | TO-252-6، DPak (5 سرنخ + برگه) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 1 ولت @ 3 آمپر |
| دمای کار: | 0°C ~ 125°C |
| بسته بندی / کیس: | TO-220-3 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.35 ولت @ 500 میلی آمپر (نوع) |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، بیش از ولتاژ، قطب معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن، بازنشانی روشن، توالی نیرو |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 0.5 ولت یا ردیابی |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 3.3 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 5 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.5 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | TO-252-6، DPak (5 سرنخ + برگه) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |