مدارهای یکپارچه IC MIC2877-4.75YFT-TR
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | 8-UQFN |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | 8-UQFN |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-VDFN Exposur Pad |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 750 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 650 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 10-TFSOP، 10-MSOP (0.118 اینچ عرض 3.00 میلی متر) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 4 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 12-UFDFN در معرض پد، 12-TMLF® |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 10-VFDFN، 10-MLF® |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 600 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 28-PowerVQFN |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 450 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 200 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 20-SSOP (0.209 "، 5.30mm عرض) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 500 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | SOT-23-6 |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 10 کیلوهرتز، 45 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | 8-SOIC (0.154 "، عرض 3.90mm) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 1 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 12-VFDFN، 12-MLF® |