مدارهای یکپارچه IC TC115301EMTTR
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 100 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | SOT-89-5/6 |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 100 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | SOT-89-5/6 |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 600 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 28-PowerVQFN |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 1.1MHz، 1.2MHz |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 16-PowerUFQFN |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 200 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | 8-DIP (0.300، 7.62mm) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 200 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | 8-DIP (0.300، 7.62mm) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 200 کیلوهرتز ~ 680 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 24-VFQFN پد در معرض |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 52 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 24-SOIC (0.295 اینچ عرض 7.50 میلی متر) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 52 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 24-SOIC (0.295 اینچ عرض 7.50 میلی متر) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| سری: | - |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 10-VFDFN، 10-MLF® |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 10-VFDFN، 10-MLF® |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 200 کیلوهرتز ~ 680 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 24-VFQFN پد در معرض |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | ۳۴۰kHz ~ ۶۸۰kHz |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 24-VFQFN پد در معرض |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 1.6 مگاهرتز، 2.2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 16-PowerUFQFN |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 650 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 10-VFDFN |