پردازنده های جاسازی شده 5SGXEA7K3F40C3
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | 0 C |
| تعداد ورودی/خروجی:: | ورودی/خروجی 696 |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 234720 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | 0 C |
| تعداد ورودی/خروجی:: | ورودی/خروجی 696 |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 234720 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| تعداد ورودی/خروجی:: | 289 ورودی/خروجی |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 14144 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | 0 C |
| تعداد ورودی/خروجی:: | ورودی/خروجی 480 |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 56480 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| تعداد ورودی/خروجی:: | ورودی/خروجی 781 |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 14144 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| تعداد ورودی/خروجی:: | ورودی/خروجی 564 |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 7030 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| تعداد ورودی/خروجی:: | ورودی/خروجی 552 |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 234720 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| تعداد ورودی/خروجی:: | ورودی/خروجی 280 |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 7155 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| تعداد ورودی/خروجی:: | 153 I/O |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 1395 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | 0 C |
| تعداد ورودی/خروجی:: | ورودی/خروجی 532 |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 2475 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| تعداد ورودی/خروجی:: | 283 ورودی/خروجی |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 7443 |
| جریان خروجی:: | 8 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.6 V |
| جریان خروجی:: | 4 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 14 V |
| جریان خروجی:: | 1.5 A |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 15 A |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 14 V |
| جریان خروجی:: | 12 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.6 V |