پردازنده های جاسازی شده EN6337QI
| جریان خروجی:: | 3 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.6 V |
| جریان خروجی:: | 3 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.6 V |
| جریان خروجی:: | 3 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.6 V |
| جریان خروجی:: | 400 میلی آمپر |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 6 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 9 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 14 V |
| جریان خروجی:: | 600 میلی آمپر |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 1 A |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 1 A |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| بسته / کیس:: | DFN-36 |
| جریان خروجی:: | 600 میلی آمپر |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 9 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 30 A |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 16 V |
| جریان خروجی:: | 8 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 20 A |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 16 V |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | 0 C |
| تعداد ورودی/خروجی:: | 270 ورودی/خروجی |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 9360 |
| رده محصولات :: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | 0 C |
| تعداد ورودی/خروجی:: | ورودی/خروجی 531 |
| تعداد بلوک های آرایه منطقی - LAB:: | 7443 |