مدارهای مجتمع IC CD8069504195201 پردازنده ها و کنترلرهای جاسازی شده SRF96
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504195201 SRF96 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی SvrWS XP Cascade Lake-SP 26C 8270 2.7G 35.75M 205W |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504195201 SRF96 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی SvrWS XP Cascade Lake-SP 26C 8270 2.7G 35.75M 205W |
| Mfr. Mfr. # #: | FJ8068404064604S REJQ |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8062107184424S R0GY |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Xeon E5-2680 Eight CR 2.7GHz FCLGA2011 |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8062107185405S R0H1 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Xeon E5-2630L شش هسته ای 2 گیگاهرتز FCLGA2011 |
| Mfr. Mfr. # #: | AV8063801377901S R12M |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Pentium 2129Y Dual CR 1.1GHz FCBGA1023 |
| Mfr. Mfr. # #: | LW80603002589AAS LBL3 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Itanium 9350 Quad CR 1.73GHz FCLGA1248 |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| Mfr. Mfr. # #: | LW80603003243AAS LBL7 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Itanium 9310 Dual CR 1.6GHz FCLGA1248 |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504214601 SRFBJ |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی SvrWS XP Cascade Lake-SP 18C 5220 2.2G 24.75M 125W |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8064601482461S R1PC |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i3-4360 Dual CR 3.7GHz FCLGA1150 |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8067303409000S R3B9 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | BX806954210 S RFBL |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504152705S RFFB |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | GG8068204236801S RG07 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | BX80695W2223 S RGSX |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504393300S RGSP |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |