مدارهای مجتمع IC FJ8068404064405S REJP FCBGA-1528 پردازنده ها و کنترلرهای جاسازی شده
| Mfr. Mfr. # #: | FJ8068404064405S REJP |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | FJ8068404064405S REJP |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8064601483405S R1CN |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Celeron G1820 Dual CR 2.7GHz FCLGA-1150 |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8064601466507S R14U |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Xeon E3-1225v3 Quad CR 3.2GHz FCLGA1150 |
| Mfr. Mfr. # #: | AV8063801116102S R0QK |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i5-3610ME Dual Core2.7GHz FCBGA1023 |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504393000S RGSL |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504394701S RGSX |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | GG8067402570103S R2JA |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Intel Pentium Proces sor D1509 (3M Cache |
| Mfr. Mfr. # #: | CL8064701484102S R17P |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Celeron 2002E Dual CR 1.5GHz FCLGA1150 |
| Mfr. Mfr. # #: | CL8064701830100S R1W0 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i7-4702EC Quad CR 2.0GHz FCBGA1364 |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065301615010S R3V5 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU 8065301615 010 2G 2MB FCBGA117 |
| زمان تولید کارخانه: | 33 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | HW8076502444301S R3L7 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | HW8076502639402S R389 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | GG8067402569800S R2DP |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Intel Pentium Proces sor D1507 (3M Cache |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504285204S RFQ5 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | FJ8070104307803S RGL3 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |