مدارهای مجتمع IC CD8069504194401 پردازنده ها و کنترلرهای جاسازی شده SRF91
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504194401 SRF91 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی SvrWS XP Cascade Lake-SP 24C 6252 2.1G 35.75M 150W |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504194401 SRF91 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی SvrWS XP Cascade Lake-SP 24C 6252 2.1G 35.75M 150W |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504194601 SRF93 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی SvrWS XP Cascade Lake-SP 16C 8253 2.2G 22M 125W |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8064601561826S R1S6 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i5-4590T Quad CR 3.0GHz FCLGA1150 |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065301542202S R1LS |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Atom E3822 Dual CR 1.46GHz FCBGA1170 |
| Mfr. Mfr. # #: | LW80603002550ABS LBL2 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Itanium 9320 Quad CR 1.33GHz FCLGA1248 |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| Mfr. Mfr. # #: | AV8063801057605S R0N6 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i7-3517U Dual CR 1.9GHz FCBGA1023 |
| Mfr. Mfr. # #: | CW8064701484702S R15Q |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i3-40000M Dual CR 2.4GHz FCPGA946 |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065301567400S R1LU |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Atom E3810 Single CR 1.46GHz FCBGA1170 |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8067702867061S R374 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| زمان تولید کارخانه: | 5 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AW8063801013511S R0MN |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i7-3610QM چهار هسته ای 2.3 گیگاهرتز FCPGA988 |
| Mfr. Mfr. # #: | CL8068404080807S RFG2 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8068404175105S RFAY |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی پردازنده Intel Xeon E-2244G P (8M Cache |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8063401376602S R1B1 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Pentium 1403 Dual CR 2.6GHz FCLGA1356 |
| Mfr. Mfr. # #: | AV8062701149001S R0FL |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Celeron 857 Dual CR 1.2GHz FCBGA1023 |
| Mfr. Mfr. # #: | AV8062701313000S R0U3 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i3-2365M دو هسته ای 1.4 گیگاهرتز BGA1023 |