مدارهای مجتمع IC FJ8068904310403S RG0N FCBGA-1526 پردازنده ها و کنترلرهای جاسازی شده
| Mfr. Mfr. # #: | FJ8068904310403S RG0N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | FJ8068904310403S RG0N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8063401376501S R1B0 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Xeon E5-1410 Quad CR 2.8GHz FCLGA1356 |
| Mfr. Mfr. # #: | CL8068404064503S RF9Z |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8068403379918S R3WR |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Xeon E-2186G 12M Cac he 4.70 گیگاهرتز |
| زمان تولید کارخانه: | 31 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8068403654319S R3WP |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Xeon E-2134 8M Cache 4.50 گیگاهرتز |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8064601465902S R14N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i7-4770T Quad CR 3.7GHz FCLGA1150 |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8068404173706S RF7C |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی پردازنده Intel Xeon E-2286G P (12M Cache |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8068404173806S RFAW |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی پردازنده Intel Xeon E-2224G P (8M Cache |
| Mfr. Mfr. # #: | FF8062700997701S R07V |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Pentium B960 Dual Core 2.2GHz PGA988 |
| Mfr. Mfr. # #: | FF8062701275100S R0TC |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i3-2328M Dual Core 2.2GHz PGA988 |
| Mfr. Mfr. # #: | FJ8070104325802S RGP5 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8064601466200S R14Q |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i7-4765T چهار هسته ای 2 گیگاهرتز FCLGA1150 |
| Mfr. Mfr. # #: | AV8062701313100S R0U4 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i3-2375M Dual CR 1.5GHz FCBGA1023 |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8068404227903S RF7N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی پردازنده Intel Xeon E-2246G P (12M Cache |
| Mfr. Mfr. # #: | FJ8068904312303S RGKK |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |