مدارهای مجتمع IC 96MPXE-2.1-33M36 FCLGA-3647 پردازنده ها و کنترلرهای جاسازی شده
| Mfr. Mfr. # #: | 96MPXE-2.1-33M36 |
|---|---|
| Mfr.: | Advantech |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی XEON 2.1G 33M 3647P 24C 8160T - Platinum |
| Mfr. Mfr. # #: | 96MPXE-2.1-33M36 |
|---|---|
| Mfr.: | Advantech |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی XEON 2.1G 33M 3647P 24C 8160T - Platinum |
| Mfr. Mfr. # #: | 96MPXE-2.3-16M36 |
|---|---|
| Mfr.: | Advantech |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی XEON 2.3G 16.5M 3647P 12C 5118 - طلا |
| Mfr. Mfr. # #: | 96MPXEK-3.8-8M11T |
|---|---|
| Mfr.: | Advantech |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی XEON 3.8G 8M 1151P 4CORE E3-1275V6 |
| Mfr. Mfr. # #: | 96MPXE-2.0-27M36A |
|---|---|
| Mfr.: | Advantech |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی XEON 2G 27.5M 3647P 20C 6138T 94 C - طلا |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8065802483201S R2FX |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065403552500S R3GQ |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8067702867060S R32Z |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | 96MPXE-2.1-22M36 |
|---|---|
| Mfr.: | Advantech |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی XEON 2.1G 22M 3647P 16C 6130 87 C - طلا |
| Mfr. Mfr. # #: | 96MPXE-2.6-19M36A |
|---|---|
| Mfr.: | Advantech |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی XEON 2.6G 19.25M 3647P 12C 6126T 89 C - طلا |
| Mfr. Mfr. # #: | 96MPI5M-2.4-3M9T1 |
|---|---|
| Mfr.: | Advantech |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی CORE 2.4G 3M 988P 2CORE I5-520M(G) |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8067702870931S R32A |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8067702870932S R32B |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065403552901S R3GU |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8063501521302S R1B8 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Xeon E5-2618L v2 Six CR 2.0GHz FCLGA2011 |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8067702870812S R329 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |