مدارهای مجتمع IC CM8067702870648S R326 FCLGA-1151 پردازنده و کنترلرهای جاسازی شده
| Mfr. Mfr. # #: | CM8067702870648S R326 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8067702870648S R326 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8067702870649S R327 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8067702870650S R328 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی 64BIT MPU |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8063501293506S R1A2 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Xeon E5-2648L v2 Ten CR 1.9GHz FCLGA2011 |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065301487920S R3UW |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| زمان تولید کارخانه: | 5 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065301487719S R3UU |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| زمان تولید کارخانه: | 3 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065301542217S R3UY |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065301567315S R3V0 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065301567416S R3V2 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| زمان تولید کارخانه: | 44 هفته |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | FCBGA-441 |
| سلسله: | AM6441 |
| مقدار بسته کارخانه: | 84 |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504283604 SRFPR |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی SvrWS XP Cascade Lake-SP 20C 6230N 2.3G 27.5M 125W |
| Mfr. Mfr. # #: | AV8062701062200S R0NT |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Core i3-2165C Dual CR 2.5GHz FCBGA1284 |
| Mfr. Mfr. # #: | AV8062701146900S R0NW |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Celeron 815C Single CR 800MHz FCBGA1284 |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065801620803S R242 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی CELERON 3765U 64BIT MPU FCBGA1168 |
| Mfr. Mfr. # #: | FH8065301567414S R3V1 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| زمان تولید کارخانه: | 9 هفته |