مدارهای مجتمع IC CLCE4277S0 S LJF9 FCBGA-1283 پردازنده ها و کنترلرهای جاسازی شده
| Mfr. Mfr. # #: | CLCE4277S0 S LJF9 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Atom CE4277 1.6GHz FCBGA1283 |
| Mfr. Mfr. # #: | CLCE4277S0 S LJF9 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Atom CE4277 1.6GHz FCBGA1283 |
| Mfr. Mfr. # #: | CA8064901406200S R0Y7 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی سرور پروک. 7100 61 CR 1.1GHz FCBGA3600 |
| Mfr. Mfr. # #: | CA8064901437700S R0ZL |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - Central Processing Units Server Proc. CPU - واحدهای پردازش مرکزی سرور Proc. 3 |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8063501589600S R1MJ |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی Xeon E5-1680 Eight C R 3.0GHz FCLGA2011 |
| Mfr. Mfr. # #: | GG8068204441501S RGWU |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | NPIXP2855AC 880668 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی IXP2855 Network Proc 1.4GHz FCBGA2-1356 |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| Mfr. Mfr. # #: | CM8070104379507S RH48 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504284302S RFPY |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504344500S RG24 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| Mfr. Mfr. # #: | CD8069504284203S RFPX |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | CPU - واحدهای پردازش مرکزی |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | SMD |
| سلسله: | Wireless-AC 9260 |
| مقدار بسته کارخانه: | 100 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | WLCSP-72 |
| سلسله: | ADUCM4050 |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | LGA-72 |
| سلسله: | ADuCM355 |
| مقدار بسته کارخانه: | 490 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | NFBGA-285 |
| سلسله: | AM2732 |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | LQFP-48 |
| سلسله: | STM32L |
| مقدار بسته کارخانه: | 2400 |