مدارهای یکپارچه IC 1N5806US
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 150 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 875 mV @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 150 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 875 mV @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2.5 mA @ 600 V |
| نوع نصب: | پایه شاسی |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.8 V @ 500 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 400 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.6 V @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 150 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 925 میلی ولت @ 6 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 75 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 250 µA @ 60 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 650 mV @ 5 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 50 nA @ 225 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 400 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 75 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| دمای عملیاتی - اتصال: | - |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 50 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 nA @ 125 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 200 µA @ 700 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.8 V @ 30 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 600 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.3 V @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 600 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.6 V @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 25 µA @ 600 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 2.4 V @ 15 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| دمای عملیاتی - اتصال: | - |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | عمده |