مدارهای یکپارچه IC 24FC128-I/MS
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 128Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 128Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 64 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 32 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 16 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 64 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 200 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 V @ 9 A |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 16 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 8Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 75 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 50 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 16 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 16 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| سری: | - |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |