مدارهای یکپارچه IC AT28HC64BF-12SU
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| سری: | - |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| سری: | - |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 1Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 8.4 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 11 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 32 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| سری: | - |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 16 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 6.5 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 8.2 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 4 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 6.2 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 32 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 2 کیلو بیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 2 کیلو بیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 25 µA @ 1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 3.9 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 1 مگابیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 62.2 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | ۸۲ ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |