مدارهای یکپارچه IC 1N6636US/TR
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 20 µA @ 1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 4.7 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 20 µA @ 1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 4.7 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 nA @ 13.5 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 15 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 121.6 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 160 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 3 µA @ 1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 3.6 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 50 nA @ 31.2 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 39 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| سری: | - |
| مفر: | فناوری ریزتراشه |
| وضعیت محصول: | فعال |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 250 nA @ 65.6 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | ۸۲ ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 250 nA @ 88 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 110 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 3 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 27.4 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 36 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 69.2 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 91 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 16.7 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 22 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 µA @ 1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 4.3 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 50 µA @ 1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 3.9 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 3 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 6.2 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |