مدارهای یکپارچه IC 1N4961US/TR
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 µA @ 9.9 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 13 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 µA @ 9.9 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 13 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 122 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 160 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.3 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 98.9 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 130 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 136.8 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 180 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 nA @ 21.6 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 24 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 nA @ 27 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 30 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 nA @ 12.6 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 14 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 3 µA @ 1.5 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 4.3 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 3 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 3 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 6.2 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 2.5 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 5.1 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 3 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 100 nA @ 152 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 200 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 100 nA @ 144 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 190 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 nA @ 32.6 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 43 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 ولت @ 100 میلی آمپر |