مدارهای یکپارچه IC 1N2976B
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 µA @ 9.1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 12 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 2 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 µA @ 9.1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 12 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 2 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 9 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | عمده |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 2.2 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 300 nA @ 8 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 10 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 µA @ 6 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 9 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 3 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 6.2 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 27.4 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 36 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 50 nA @ 9.2 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 12 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 300 nA @ 8 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 10 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 3 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 6.2 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 50 nA @ 12 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 15 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 3 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 6.2 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 µA @ 5 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 6.2 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 3 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 6.2 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 8 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 10 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |