مدارهای مجتمع آی سی آی سی های منطقی قابل برنامه ریزی LCMXO2-256HC-4SG48I QFN-48
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-256HC-4SG48I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice MachXO2 High Performance; FPGA - شبکه آرایه د |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-256HC-4SG48I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice MachXO2 High Performance; FPGA - شبکه آرایه د |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-4000HC-6TG144I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 4320 LUTs 115 IO 3.3V 6 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-256HC-6SG32I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 256 LUTs 22 I/O 3.3V -6 سرعت |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | EP3C40F780I7N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array کارخانه در حال حاضر سفارشی برای این محصول نمی پذیرد. |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-640HC-4TG100I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 640 LUTs 79 IO 3.3V 4 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | A3P250-VQG100I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد A3P250-VQG100I LEAD FREE |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-4000HE-6MG132C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 4320 LUTs 105 IO 1.2V 6 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | EP3C25F324C8N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array کارخانه در حال حاضر سفارشی برای این محصول نمی پذیرد. |
| زمان تولید کارخانه: | 107 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFXP2-5E-5TN144C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 5K LUTs 100I/O Inst- on DSP 1.2V -5 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | XC6SLX150T-2CSG484I |
|---|---|
| Mfr.: | XILINX |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی XC6SLX150T-2CSG484I |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AFS600-FGG256 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی میدانی AFS600-FGG256 |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3LF-6900C-6BG256C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 6864 LUTs |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | XC7A75T-1FGG484I |
|---|---|
| Mfr.: | XILINX |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد XC7A75T-1FGG484I |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | XC7A100T-1CSG324I |
|---|---|
| Mfr.: | XILINX |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد XC7A100T-1CSG324I |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | XC7A35T-1CPG236C |
|---|---|
| Mfr.: | XILINX |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد XC7A35T-1CPG236C |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |