مدارهای مجتمع آی سی آی سی های منطقی قابل برنامه ریزی GW1NR-UV9QN88PC6/I5
| Mfr. Mfr. # #: | GW1NR-UV9QN88PC6/I5 |
|---|---|
| Mfr.: | نیمه هادی GOWIN |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| Mfr. Mfr. # #: | GW1NR-UV9QN88PC6/I5 |
|---|---|
| Mfr.: | نیمه هادی GOWIN |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| Mfr. Mfr. # #: | GW1N-LV9UG332C6/I5 |
|---|---|
| Mfr.: | نیمه هادی GOWIN |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| Mfr. Mfr. # #: | GW1NR-UV4QN88C6/I5 |
|---|---|
| Mfr.: | نیمه هادی GOWIN |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| Mfr. Mfr. # #: | 10CL080YU484A7G |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array کارخانه در حال حاضر سفارشی برای این محصول نمی پذیرد. |
| زمان تولید کارخانه: | 75 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3D-9400ZC-2BG400C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice MachXO3D; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنام |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3D-9400HC-5BG484C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice MachXO3D; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنام |
| زمان تولید کارخانه: | 55 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EPF8636AQC208-4 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد FPGA - Flex 8000 63 LABs 136 IO |
| Mfr. Mfr. # #: | EPF10K100ABC356-3 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد FPGA - Flex 10K 624 LABs 274 IO |
| Mfr. Mfr. # #: | EPF10K50VBC356-3N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد FPGA - Flex 10K 360 LABs 274 IO |
| Mfr. Mfr. # #: | EPF10K50EQC240-3N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد FPGA - Flex 10K 360 LABs 189 IO |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C20F484C8 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 64 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C5Q208C8 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 72 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C5Q208C7 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 68 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C35F484I8 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 59 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C20Q240C8 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 65 هفته |