مدارهای مجتمع آی سی AGL060V5-VQ100I آی سی های منطقی قابل برنامه ریزی VQFP
| Mfr. Mfr. # #: | AGL060V5-VQ100I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی AGL060V5-VQ100I |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AGL060V5-VQ100I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی AGL060V5-VQ100I |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C8F256C6 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 66 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C70F672I8 |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 66 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EX64-TQG64 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی eX64-TQG64 بدون سرب |
| زمان تولید کارخانه: | 5 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE3-35EA-9FN672C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 33.3K LUTs 310 I/O 1.2V -9 SPEED |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAXP2-8E-5TN144E |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Auto Grade LatticeXP2-8E |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | MPF300T-1FCG484I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد 21.12 مگابایت 8 TransCh 250 مگابیت در ثانیه-12.7 گیگابیت بر ث |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| زمان تولید کارخانه: | 90 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | XC7A25T-1CPG238I |
|---|---|
| Mfr.: | XILINX |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی XC7A25T-1CPG238I |
| زمان تولید کارخانه: | 46 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | XC2S15-5VQG100I |
|---|---|
| Mfr.: | XILINX |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 15000 SYSTEM GATE 2.5 VOLT LOGIC CELL AR |
| زمان تولید کارخانه: | 52 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | XA7S50-1FGGA484Q |
|---|---|
| Mfr.: | XILINX |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد XA7S50-1FGGA484Q |
| زمان تولید کارخانه: | 61 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | ICE5LP4K-SWG36ITR1K |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی iCE40 Ultra FPGA 3520 Logic Cells |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE2-12SE-7TN144C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 12K LUTs سری S 1.1.2V -7 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | 71 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE3-70EA-8FN672C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 66.5K LUTs 380 I/O SERDES 1.2V -8 Speed |
| زمان تولید کارخانه: | 63 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE3-35EA-7FN484C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 33.3K LUTs 295 I/O 1.2V -7 سرعت |
| زمان تولید کارخانه: | 64 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO640C-4TN144I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 640 LUTs 113 IO 1.8/ 2.5/3.3V -4 Spd I |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |