IC مدارهای مجتمع A54SX32A-PQG208 PQFP-208 آی سی های منطقی قابل برنامه ریزی
| Mfr. Mfr. # #: | A54SX32A-PQG208 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array A54SX32A-PQG208 LEAD FREE |
| زمان تولید کارخانه: | 45 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | A54SX32A-PQG208 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array A54SX32A-PQG208 LEAD FREE |
| زمان تولید کارخانه: | 45 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | APA300-PQG208 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد APA300-PQG208 بدون سرب |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| زمان تولید کارخانه: | 48 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C8T144C7N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 71 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFXP2-30E-6FTN256I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد 30K LUTs 201 ورودی/خروجی روی DSP 1.2V -6 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFXP2-17E-5FN484I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 17K LUTs 358 ورودی/خروجی در DSP 1.2V -5 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-256ZE-1SG32C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 256 LUTs 22 I/O 1.2V -1 سرعت |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-640UHC-4TG144C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 640 LUTs 108 IO 3.3V 4 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-4000HC-6BG256C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 4320 LUTs 207 IO 3.3V 6 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3D-4300ZC-3SG72I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice MachXO3D; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنام |
| زمان تولید کارخانه: | 54 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3LF-9400E-6BG256I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice MachXO3LF; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنا |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C8T144I8N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 73 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAXP2-5E-5TN144E |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Auto Grade LatticeXP2-5E |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LFXP2-40E-5FN672C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد 40KLUTs 540 I/O Inst -on DSP 1.2V -5 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3LF-9400C-5BG400I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice MachXO3LF; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنا |
| زمان تولید کارخانه: | 54 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3LF-6900E-6MG256C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice MachXO3LF; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنا |
| زمان تولید کارخانه: | 64 هفته |