مدارهای مجتمع آی سی LCMXO3L-6900C-5BG256C CSFBGA-256 آی سی های منطقی قابل برنامه ریزی
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3L-6900C-5BG256C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی MachXO3، 6864 LUTs 2.5/3.3V |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3L-6900C-5BG256C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی MachXO3، 6864 LUTs 2.5/3.3V |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | M2GL150T-FCG1152I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی M2GL150T-FCG1152I |
| زمان تولید کارخانه: | 52 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP3C25F256C6N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array کارخانه در حال حاضر سفارشی برای این محصول نمی پذیرد. |
| زمان تولید کارخانه: | 91 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | A3PN060-VQG100I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد A3PN060-VQG100I |
| زمان تولید کارخانه: | 28 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | 10CX150YF780I5G |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | A3P060-1VQG100 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array A3P060-1VQG100 LEAD FREE |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | A42MX16-FPLG84 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد A42MX16-FPLG84 بدون سرب |
| زمان تولید کارخانه: | 20 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C5T144C6N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 85 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO3D-4300HC-5BG256C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice MachXO3D; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنام |
| زمان تولید کارخانه: | 55 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE5UM-45F-7BG554C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی ECP5 FPGA 45K LUT با SERDES |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE5UM5G-45F-8BG381C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice ECP5-5G; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنامه |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | MPF300T-FCG484I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد 21.12 مگابایت 8 TransCh 250 مگابیت در ثانیه-12.7 گیگابیت بر ث |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | ICE40UL1K-CM36AITR |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد FPGA iCE40-UltraLite 1.2V CBGA PKG |
| زمان تولید کارخانه: | 65 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C5AT144A7N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 63 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | A42MX24-PLG84I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد A42MX24-PLG84I LEAD FREE |
| زمان تولید کارخانه: | 37 هفته |