مدارهای مجتمع آی سی آی سی های منطقی قابل برنامه ریزی ICE40UP5K-SG48I QFN-48
| Mfr. Mfr. # #: | ICE40UP5K-SG48I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی iCE40 UltraPlus، 5280 LUT، 1.2 ولت |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | ICE40UP5K-SG48I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی iCE40 UltraPlus، 5280 LUT، 1.2 ولت |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE3-35EA-8FN484I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 33.3K LUTs 295 I/O 1.2V -8 سرعت IND |
| زمان تولید کارخانه: | 59 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LIF-MD6000-6UWG36ITR1K |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - رابط متقابل آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی MIPI D-Phy Bridge |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | A54SX72A-PQG208I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد A54SX72A-PQG208I LEAD FREE |
| زمان تولید کارخانه: | 45 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO1200C-4TN100I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 1200 LUTs 73 IO 1.8/ 2.5/3.3V -4 Spd I |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | A42MX16-PQG100 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array A42MX16-PQG100 LEAD FREE |
| زمان تولید کارخانه: | 20 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-256ZE-3SG32C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 256 LUTs 22 I/O 1.2V -3 سرعت |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | iCE40HX1K-CB132 |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی iCE40HX 1280 LUTs 1.2 ولت بسیار کم مصرف |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE5U-12F-6BG256C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice ECP5; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنامه ری |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2280C-5TN100C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 2280 LUTS 73 I/O |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | A3P125-FGG144 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد A3P125-FGG144 بدون سرب |
| زمان تولید کارخانه: | 65 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-1200ZE-1TG144C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 1280 LUTs 108 I/O 1.2V -1 SPD |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFXP2-8E-5QN208I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 8K LUTs 146 I/O Inst on DSP 1.2V -5 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | ICE40UL640-SWG16ITR1K |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد FPGA iCE40-UltraLite 1.2V WLCS PKG |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | M2GL025T-FGG484 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی M2GL025T-FGG484 |
| هشدار حمل و نقل: | این محصول ممکن است به اسناد اضافی برای صادرات از ایالات متحده نیاز داشته باشد. |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |