مدارهای مجتمع آی سی آی سی های منطقی قابل برنامه ریزی ICE40UL1K-CM36AI UCBGA-36
| Mfr. Mfr. # #: | ICE40UL1K-CM36AI |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد FPGA iCE40-UltraLite 1.2V CBGA PKG |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | ICE40UL1K-CM36AI |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد FPGA iCE40-UltraLite 1.2V CBGA PKG |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | M2GL005-VFG256I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی M2GL005-VFG256I |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2280C-4FTN256I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array 2280 LUTs 211 IO 1.8 /2.5/3.3V -4 Spd I |
| زمان تولید کارخانه: | 55 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | iCE40LP4K-CM121 |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی iCE40LP 3520 LUTs 1.2 ولت بسیار کم مصرف |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AGL600V5-FGG256I |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی AGL600V5-FGG256I |
| زمان تولید کارخانه: | 52 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LIF-MD6000-6JMG80I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - رابط متقابل آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی MIPI D-Phy Bridge |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-2000HE-4TG144C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 2112 LUTs 112 IO 1.2V 4 Spd |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LCMXO2-7000HE-4FTG256C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 6864 LUTs 207 I/O 1.2V 4 سرعت |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | 10AX016E4F29E3SG |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی فیلد Arria 10 GX 160 FPGA |
| زمان تولید کارخانه: | 50 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AGL250V5-CSG196 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی میدانی AGL250V5-CSG196 |
| زمان تولید کارخانه: | 52 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EP2C20F484C6N |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل / Altera |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی فیلد |
| زمان تولید کارخانه: | 87 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AGL125V2-CSG196 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | FPGA - آرایه دروازه قابل برنامه ریزی میدانی AGL125V2-CSG196 |
| زمان تولید کارخانه: | 2 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE2-6E-6FN256I |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی 6K LUTs 190 I/O DSP 1.2V -6 I |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE5UM-25F-8BG381C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - آرایه گیت قابل برنامه ریزی میدانی ECP5 FPGA 25K LUT با SERDES |
| زمان تولید کارخانه: | 53 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LFE5U-25F-6MG285C |
|---|---|
| Mfr.: | مشبک |
| شرح: | FPGA - Field Programmable Gate Array Lattice ECP5; FPGA - شبکه آرایه دروازه قابل برنامه ری |
| زمان تولید کارخانه: | 58 هفته |