مدارهای یکپارچه IC 1N6622E3/TR
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Microchip Technology
شماره مدل: 1N6622E3/TR
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
دسته بندی: محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها
وضعیت محصول: فعال
دمای عملیاتی - اتصال: -
نوع نصب: از طریق سوراخ
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: 1.6 V @ 2 A
بسته بندی: نوار و رول (TR)
سری: -
ظرفیت @ Vr، F: -
بسته دستگاه تامین کننده: A، محوری
زمان بازیابی معکوس (trr): 30 ns
مفر: فناوری ریزتراشه
تکنولوژی: -
بسته بندی / کیس: A، محوری
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io): -
سرعت: بازیابی سریع =< 500ns، > 200mA (Io)